KIM JESTEM?

Hmmm :) No właśnie kim jest Artur Strączek?  Nigdy wcześniej nie zadawałem sobie tego pytania... to dziwne... Po krótkim namyśle dochodzę do wniosku, że jestem po prostu sobą, czyli zwykłym chłopakiem, pochodzącym z małej miejscowości, który postawił sobie cele i dąży do ich realizacji. Radawa         fot. Kinga CieliczkaJak każdy inny człowiek na swojej drodze spotykam się z wzlotami i upadkami. Odkąd pamiętam, zawsze wiedziałem, że chcę śpiewać i tworzyć muzykę, bo to właśnie śpiew i muzyka sprawia mi największą frajdę!
Poznań   fot. Sebastian KowalczykPo co to robię? Odpowiedź jest banalna, ale prawdziwa. Po prostu spełniam swoje marzenia z dzieciństwa. Z zachwytem oglądałem różnego rodzaju programy muzyczne i rozmyślałem co by było, gdybym to właśnie ja dostał szanse pokazania się szerszemu gronu odbiorców? Przemyśl           fot. Mariola Strączek


I stało się!

Dzięki wrzucaniu do internetu swoich amatorskich coverów i piosenek autorskich zostałem zauważony przez wytwórnię płytową, która postanowiła mi pomóc. Jarosław       fot. Sylwia Jakubek


10 czerwca 2014 roku odbyła się premiera mojego marzenia, czyli piosenka wraz z teledyskiem. Po co założyłem bloga? 

Założyłem go po to, aby osoby które interesują się moją osobą mogły mnie lepiej poznać i dowiedzieć się czegoś na mój temat.


Radawa        fot. Kinga Cieliczka

Sam do końca nie wiem w jaki sposób, ale chciałbym pokazać, że mimo wszystko marzenia da się spełnić!


Warszawa        fot. Beata Chmielewska

Rzeszów    fot. Kinga Hałbus

Na pewno będę wrzucać tutaj dużo moich zdjęć połączonych z przemyśleniami i życiem codziennym. Mam nadzieję, że dzięki temu zainspiruję Was do wiary w siebie i własne marzenia.


Radawa         fot. Kinga Cieliczka


Artur Strączek :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.